Nabídka táborů

Počet nalezených táborů: 15

Pobytový tábor Vranov Podhradí 2024

 • Věk 7-14

 • LDT Borovina, Podhradí nad Dyjí

 • 29.06.2024 - 07.07.2024

 • 6 070 Kč

 • Poslední místo!

LDT Borovina patří již k našim tradičním letním táborům. Vedle klasických her a táborových činností má však vždy něco navíc, a to celotáborovou hru s širokou řadou netradičních her a aktivit. V letošním roce se naše celotáborová hra zaměří na cestování časem. Vrátíme se do zajímavých dob v minulosti, dostaneme se i do budoucnosti. Budeme muset bojovat o záchranu časové smyčky, která se z důvodu poruchy Centrálního mozku lidstva malinko zamotala. Prostřednictvím stroje času, který nám bude poskytnut, se pokusíme časovou smyčku vrátit do původní podoby a zachránit tak chod celého vesmíru. Naše cesta se neobejde přechodem přes pravěk, setkáním s Karlem IV. či budoucností naší lidské rasy. Tábor nebude ochuzen o zpívání písniček u kytary během táboráku, o procházky přírodou, o výtvarné tvoření a nekončící množství zábavných her. Naučíme se několik táborových písníček, potkáme nové kamarády a hlavně se naučíme žít mimo domov s partou kamarádů. Víc už ale nebudeme prozrazovat…. Určitě se máte na co těšit.

Vodácký putovní tábor Vltava 2024

 • Věk 9-25

 • Řeka Vltava - úsek Vyšší Brod n. V. - Boršov n. V

 • 29.06.2024 - 05.07.2024

 • 4 450 Kč

 • Přijímáme náhradníky

Připoj se i ty mezi nás ke splutí oblíbené řeky Vltavy a nauč se splouvat řeku na kánoi, rozdělávat oheň, stavět stan, tábořit v přírodě a spoustu dalších věcí. Každý se může něco přiučit, i zkušení vodáci zde poznají něco nového. Prázdniny na vodě jsou plné zábavy a super zážitků. Zajišťujeme veškerý materiál a ochranné pomůcky (přilby, vesty, lodě, pádla). Do programu jsou zařazeny návštěvy historických památek: Český Krumlov, Rožmberk, Dívčí kámen. Vhodné pro začínající i pokročilé vodáky. Výuku zajišťují akreditovaní instruktoři SVČ Pohořelice. Začátek naší cesty po řece VLTAVĚ je od Vyššího Brodu po Boršov nad Vltavou. Délka trasy je 71 km. Délky jednodenních úseků jsou plánovány po krátkých intervalech s oddechovými přestávkami tak, aby trasu zvládali i méně zdatní vodáci. Batohy, spacáky a stany poveze dodávka, která bude k dispozici po celou dobu tábora. Každé dítě bude vybaveno dvoumístnou nafukovací kánoí a pádlem, atestovanou záchrannou vodáckou vestou a přilbou. Tábor zahajujeme v Brně, děti odjedou vlakem ČD a batohy do dodávky budeme nakládat před odjezdem vlaku v Brně na parkovišti u starého Tesca (místo srazu). Děti přijedou po ukončení tábora tamtéž. Strava 5x denně (pitný režim, snídaně, svačinka, oběd, odpolední svačina a večeře) formou táborové kuchyně. Účastníci budou ubytování ve vlastních stanech v organizovaných tábořištích, případě nouze v zapůjčených stanech SVČ. Ideální stan vhodný na vodácký tábor je skládací dvouplášťová (tropiko+plachta) kopule pro 3-4 osoby, včetně malé předsíně. Účastníky adekvátně dle věku rozdělíme do stanů po 3-4 osobách. Vzhledem k tomu, že budeme celý tábor v přírodním prostředí, tak kvalitní stan je základem pro zvládnutí rozmarů počasí. Možná je domluva o společném stanování s kamarády. Rozhodně doporučujeme stavbu stanu nacvičit před odjezdem doma, stejně tak jako vyzkoušet zabalit karimatku a spacák. V omezené míře jsme schopni v případě nouze stan zapůjčit, v tom případě je potřeba domluvit se předem, ihned po přihlášení, s vedoucím tábora. Další podrobné informace, časy odjezdu a příjezdu, seznam věcí s sebou, harmonogram tábora a potřebné dokumenty k vytištění, vyplnění a odevzdání před odjezdem na tábor naleznete v klientském centru po přihlášení v sekci dokumenty.

Horolezecký tábor Vysočina

 • Věk 8-18

 • Tábořiště Medlov, Fryšava pod Žákovou horou

 • 08.07.2024 - 12.07.2024

 • 2 650 Kč

 • Přijímáme náhradníky

Tábor je určen pro začínající i pokročilé lezce. Letos poprvé tábor proběhne v malebném prostředí Žďárských vrchů. Ubytovaní budeme ve stanech v kempu u Medlovského rybníku, kde budeme moci využít řadu jištěných lezeckých cest ve skalních lokalitách (Pasecká skála, Drátník). Program bude doplněn řadou sportovních aktivit, her, soutěží a koupání. Během lezecké činnosti budeme děti učit technice skalního lezení s horním jištěním. Výuku zajišťují akreditovaní instruktoři SVČ Pohořelice. Tábor zahajujeme v Brně, děti odjedou vlakem ČD a batohy do auta budeme nakládat před odjezdem vlaku v Brně na parkovišti u starého Tesca (místo srazu). Děti přijedou po ukončení tábora tamtéž. Strava 5x denně (pitný režim, snídaně, svačinka, oběd, odpolední svačina a večeře) formou táborové kuchyně. Účastníci budou ubytování ve vlastních stanech v campingu Medlov, v případě nouze v zapůjčených stanech SVČ. Ideální stan vhodný na horolezecký tábor je skládací dvouplášťová (tropiko+plachta) kopule pro 3-4 osoby, včetně malé předsíně. Účastníky adekvátně dle věku rozdělíme do stanů po 3-4 osobách. Vzhledem k tomu, že budeme celý tábor v přírodním prostředí, tak kvalitní stan je základem pro zvládnutí rozmarů počasí. Možná je domluva o společném stanování s kamarády. Rozhodně doporučujeme stavbu stanu nacvičit před odjezdem doma, stejně tak jako vyzkoušet zabalit karimatku a spacák. V omezené míře jsme schopni v případě nouze stan zapůjčit, v tom případě je potřeba domluvit se předem, ihned po přihlášení, s vedoucím tábora. Další podrobné informace, seznam věcí s sebou, harmonogram tábora a potřebné dokumenty k vytištění, vyplnění a odevzdání před odjezdem na tábor naleznete v klientském centru po přihlášení v sekci dokumenty.

Shake-UP - taneční tábor

 • Věk 7-16

 • SVČ Tyršova 587

 • 08.07.2024 - 12.07.2024

 • 2 350 Kč

 • Obsazeno

Pokud vaše dítě rádo tančí, není lepší způsob, jak si užít nezapomenutelné léto, než na našem letním tanečním příměstském táboře! Kromě výuky street dance a rytmiky, užije si také výtvarné tvoření, výlety a hry. Tábor probíhá v čase od 8:00 – 16:00 hodin. Nejpozdější příchod dítěte na tábor 8:30 hodin. V odpoledních hodinách se děti vyzvedávají od 15:30 do 16:00. popř. dříve po individuální domluvě s vedoucím tábora. V ceně je zajištěn oběd, odpolední svačinka a pitný režim. Snídaně zajištěna není. S sebou: batůžek, tenisky na tancování, láhev na pití, pokrývku hlavy, vhodnou obuv, plavky a ručník Vedoucí: Alice Langová, Lucie Suchánková

Ať žijí prázdniny!

 • Věk 7-15

 • SVČ Tyršova 587

 • 15.07.2024 - 19.07.2024

 • 2 350 Kč

 • Přijímáme náhradníky

Pojďte si s námi užit týden plný prázdninových aktivit a zážitků. Čekají nás hry, sportovní i výtvarné aktivity, výlety a prázdninová dobrodružství. Naučíme vás nejrůznější výtvarné techniky, sportovní hry, zasoutěžíme si, vypravíme se do blízkého okolí. Každý den si užijeme. Tábor probíhá od 8:00 – 16:00 hodin. Pozdější příchod dítěte je možný maximálně do 8:30 hodin. V odpoledních hodinách je možné dítě vyzvednout od 15:00 do 16:00. Dřívější odhod je možný pouze po individuální domluvě s vedoucím tábora (aby nedošlo k narušení odpoledního programu či výletu). V ceně je zajištěn oběd, odpolední svačinka a pitný režim. Snídaně zajištěna není. S sebou: batůžek, přezůvky, láhev na pití, pokrývku hlavy, vhodnou obuv. Pozn. oblečení dle počasí.

Dobrodružství táboroholiků

 • Věk 7-15

 • SVČ Dlouhá 39

 • 15.07.2024 - 19.07.2024

 • 2 350 Kč

 • Přijímáme náhradníky

Nový příměstský tábor pro všechny, které v létě nebaví sedět doma a chtějí zažít dobrodružství prostřednictvím netradičních her a aktivit na určité téma, které je s co nejzajímavější formou zapasované do celotáborové hry. V letošním roce naše cesta povede do Papírového domu, kde se s pomocí Profesora a jeho týmu pokusíme získat artefakty nesmírné hodnoty. Důležité budou vaše schopnosti, dovednosti a smysl pro taktiku. Ochuzeni zde nebudete ani o výtvarné aktivity, týmovou spolupráci, nová přátelství a nespočet zážitků. Tábor probíhá od 8:00 – 16:00 hodin. Pozdější příchod dítěte je možný maximálně do 8:30 hodin. V odpoledních hodinách je možné dítě vyzvednout od 15:00 do 16:00. Dřívější odhod je možný pouze po individuální domluvě s vedoucím tábora (aby nedošlo k narušení odpoledního programu či výletu). V ceně je zajištěn oběd, odpolední svačinka a pitný režim. Snídaně zajištěna není. S sebou: batůžek, přezůvky, láhev na pití, pokrývku hlavy, vhodnou obuv. Pozn. oblečení dle počasí.

Rybářský tábor

 • Věk 10-18

 • Rybník Rašelák, Branišovice

 • 15.07.2024 - 19.07.2024

 • 2 650 Kč

 • Přijímáme náhradníky

Tábor pro všechny zájemce o sportovní rybaření. Rybolov bude probíhat na soukromém rybníku s nasazenými trofejními rybami (ulov a pusť). Je určen pro samostatné táborníky, začátečníky i pokročilé rybáře s vlastním rybářským vybavením (pruty, návnady, nástrahy) a odvahou strávit pár dní v přírodě. Program bude doplněn hrami, sportovními aktivitami a koupáním v bazénu v Miroslavi.. Tábor zahajujeme na místě, na hrázi rybníka v Branišovicích (Viz plánek, který naleznete po přihlášení v klientském centru v sekci dokumenty). Děti si odvezete po ukončení tábora ze stejného místa. Strava 5x denně (pitný režim, snídaně, svačinka, oběd, odpolední svačina a večeře) formou táborové kuchyně. Účastníci budou ubytování ve vlastních stanech v areálu Rybolovu Božice, přímo u rybníku. V případě nouze zapůjčíme stany SVČ. Upozorňujeme, že stany jsme schopni zapůjčit v omezené míře, v tom případě je potřeba domluvit se předem, ihned po přihlášení, s vedoucím tábora. Ideální stan vhodný na rybářský tábor je rybářský bivak, nebo skládací dvouplášťová (tropiko+plachta) kopule pro 3-4 osoby, včetně malé předsíně. Účastníky adekvátně dle věku rozdělíme do stanů po 3-4 osobách. Vzhledem k tomu, že budeme celý tábor v přírodním prostředí, tak kvalitní stan je základem pro zvládnutí rozmarů počasí. Možná je domluva o společném stanování s kamarády. Rozhodně doporučujeme stavbu stanu nacvičit před odjezdem doma, stejně tak jako vyzkoušet zabalit karimatku a spacák. Další podrobné informace, seznam věcí s sebou, harmonogram tábora a potřebné dokumenty k vytištění, vyplnění a odevzdání před odjezdem na tábor naleznete v klientském centru po přihlášení v sekci dokumenty.

Florbo CAMP Přibice I.

 • Věk 7-18

 • ZŠ Přibice

 • 19.07.2024 - 23.07.2024

 • 2 750 Kč

 • Přijímáme náhradníky

Florbo camp I je pětidenní pobytový tábor, který se uskuteční v tělocvičně ZŠ a MŠ Přibice. Camp je převážně zaměřen na florbal. Probereme základní pravidla, dovednosti a techniky florbalové hry. Nebudou ale chybět ani klasické sporty jako kopaná, badminton, vybíjená a spousta dalších. Součástí programu bude i táborák, který bezesporu ke správnému létu patří.

Galerie pod sluncem

 • Věk 7-15

 • SVČ Tyršova 587

 • 22.07.2024 - 26.07.2024

 • 2 350 Kč

 • Přijímáme náhradníky

Tábor probíhá v čase od 8:00 – 16:00 hodin. Nejpozdější příchod dítěte na tábor 8:30 hodin. V odpoledních hodinách se děti vyzvedávají od 15:30 do 16:00. popř. dříve po individuální domluvě s vedoucím tábora. V ceně je zajištěn oběd, odpolední svačinka a pitný režim. Snídaně zajištěna není. S sebou: batůžek, přezůvky, láhev na pití, pokrývku hlavy, vhodnou obuv. Přijďte na náš příměstský tábor a vytvořte s námi galerii výrobků. Tábor je určen pro žáky od 7 do 15 let, zaměřený zejména na výtvarnou činnost, kresbu, malbu, prostorové tvoření z papíru tvoření z přírodních i netradičních materiálů. Tábor bude doplněn o spoustu her, vycházky, zajímavé zážitky, odpočinek a relaxaci.

Letní sportovní camp

 • Věk 7-15

 • SVČ Dlouhá 39

 • 22.07.2024 - 26.07.2024

 • 2 350 Kč

 • Přijímáme náhradníky

Letní tábor v krásném prostředí SVČ v Pohořelicích je zaměřen na sportovní aktivity pro každého, kdo miluje pohyb a sport. Děti se na táboře rozhodně nebudou nudit. Společně budeme rozvíjet sportovní schopnosti a kreativitu dětí. Vyzkouší si a zahrají různé sportovní hry v průběhu celého příměstského tábora. Budeme se věnovat týmové práci a zábavě. Zkušení lektoři je provedou jednotlivými sporty a projdou s nimi správné techniky a pravidla her.

Florbo CAMP Přibice II.

 • Věk 7-18

 • ZŠ Přibice

 • 24.07.2024 - 28.07.2024

 • 2 750 Kč

 • Volno

Florbo camp II je pětidenní pobytový tábor, který se uskuteční v tělocvičně ZŠ a MŠ Přibice. Camp je převážně zaměřen na florbal. Probereme základní pravidla, dovednosti a techniky florbalové hry. Nebudou ale chybět ani klasické sporty jako kopaná, badminton, vybíjená a spousta dalších. Součástí programu bude i táborák, který bezesporu ke správnému létu patří.

Cirkusová škola

 • Věk 7-15

 • SVČ Tyršova 587

 • 29.07.2024 - 02.08.2024

 • 2 350 Kč

 • Přijímáme náhradníky

Tento všeobecný příměstský tábor je určen pro všechny žáky školního věku, kteří mají rádi pohyb a hry. Do programu budou zařazeny různé hry, soutěže, tradiční i netradiční sporty, koupání i jednodenní výlet. Pro zájemce je připravena výuka žonglování s míčky, šátky, poikami, základy chůze po laně a pro odvážnější základy jízdy na jednokolce. Tábor probíhá od 8:00 – 16:00 hodin. Nejpozdější příchod dítěte na tábor 8:30 hodin. V odpoledních hodinách se děti vyzvedávají od 15:00 do 16:00. popř. dříve po individuální domluvě s vedoucím tábora. V ceně je zajištěn oběd, odpolední svačinka a pitný režim. Snídaně zajištěna není. S sebou: batůžek, přezůvky, láhev na pití, pokrývku hlavy, vhodnou obuv.

Tábor bojových sportů

 • Věk 8-15

 • SVČ Dlouhá 39

 • 05.08.2024 - 09.08.2024

 • 2 350 Kč

 • Přijímáme náhradníky

Náš tábor bude určen pro všechny, kteří rádi sportují a mají rádi pohyb. Pro všechny, kteří se rádi učí nové věci a přijímají výzvy. Na táboře budeme probírat různé styly sportovního pohybu (parkur, gymnastika, judo, karate, box, klasický styl), které i zahrneme do sebeobrany a budeme je postupně trénovat. Podpoříme zvýšení sportovních aktivit pro děti, budeme hrát různé týmové hry vytrvalostní, zaměříme se na týmovou spolupráci, zastřílíme si ze vzduchovek, naučíme se základy první pomoci a pomůžeme rozvoji pohybových vlastností začleněním sebeobranných principů. Třetí den bychom uspořádaly soutěž v ¨Randory¨, kde si každý může vyzkoušet svoji sílu (bude to zápas v přetahování). Přijďte si s námi užít zábavu, poznat nové kamarády, zasportovat si a naučit se bránit. Tábor probíhá od 8:00 – 16:00 hodin. Začátek přímo v 8:00, nejpozdější příchod 8:15. V odpoledních hodinách se děti vyzvedávají od 15:30 do 16:00. popř. dříve po individuální domluvě s vedoucím tábora. V ceně je zajištěn oběd, odpolední svačinka a pitný režim. Snídaně zajištěna není. S sebou: sportovní oblečení (kraťase, triko, tenisky), láhev na pití. Tábor je určen pro žáky od 8 do 15 let.

Trosečníci

 • Věk 7-15

 • SVČ Tyršova 587

 • 05.08.2024 - 09.08.2024

 • 2 350 Kč

 • Obsazeno

Tábor probíhá od 8:00 – 16:00 hodin. Nejpozdější příchod dítěte na tábor 8:30 hodin. V odpoledních hodinách se děti vyzvedávají od 15:30 do 16:00. popř. dříve po individuální domluvě s vedoucím tábora. V ceně je zajištěn oběd, odpolední svačinka a pitný režim. Snídaně zajištěna není. S sebou: batůžek, přezůvky, láhev na pití, pokrývku hlavy, vhodnou obuv. Tábor je určen pro žáky od 7 do 15 let. Tématem letošního tábora je úniková hra. Budeme aktivně trávit volný čas zábavou i přemýšlením. Čeká nás hledání nápověd a skrýší, otevírání truhliček a zámků, luštění hádanek a hlavolamů. Pojďte si s námi užít zábavu, poznat nové kamarády, sportování a hry v přírodě. Nebudeme zahálet v chození na výlety a poznávání našeho okolí a přírody.

Svět kreativců

 • Věk 7-15

 • SVČ Dlouhá 39

 • 12.08.2024 - 16.08.2024

 • 2 350 Kč

 • Obsazeno

Tento rok přicházíme s příměstským táborem pro náročnější výtvarníky, kteří rádi tvoří a chtějí se naučit něco nového. Vyzkoušíme si zde různé výtvarné techniky jako je například malování na netradiční materiál nebo práce s textilem. Necháme zde prostor své fantazii a přeneseme ji do našich výrobků. Program je ideální pro žáky, kteří mají kreativitu v krvi a rádi se učí novým věcem. Tábor probíhá od 8:00 – 16:00 hodin. Pozdější příchod dítěte je možný maximálně do 8:30 hodin. V odpoledních hodinách je možné dítě vyzvednout od 15:00 do 16:00. Dřívější odhod je možný pouze po individuální domluvě s vedoucím tábora (aby nedošlo k narušení odpoledního programu či výletu). V ceně je zajištěn oběd, odpolední svačinka a pitný režim. Snídaně zajištěna není. S sebou: batůžek, přezůvky, láhev na pití, pokrývku hlavy, nové bílé tričko na malování, vhodnou obuv. Pozn. oblečení dle počasí.

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.