Přehledný rozvrh kroužků na školní rok 2020/2021

(Rozvrh kroužků momentálně aktualizujeme, průběžně může docházet k dílčím změnám)

SVČ Dlouhá 39

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
Domácí dílna od A do Z (10 - 13 let)
Mgr. Dušan Hauser
14:00 - 15:00
14:30
15:00
Hrátky s kytarou (8 - 10 let)
Petr Rouzek
15:00 - 16:15

Drátkování (9 - 15 let)
Marcela Cirhanová
15:30 - 17:00

Hrátky s kytarou (11-13 let)
Petr Rouzek
16:30 - 17:45
Kuchtík "Gurmánek" (1. třída - 15 let)
Mgr. Dušan Hauser
15:00 - 16:30

15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
No events available!

SVČ Tyršova - klub

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
Discgolf (2. třída - 18 let)
Mgr. Jan Rozehnal
14:00 - 15:30
14:30
15:00
15:30
Rybářský kroužek (1. třída - 18 let)
Jaroslav Strouhal
15:30 - 17:30
16:00
16:30
17:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
Discgolf (2. třída - 18 let)
Mgr. Jan Rozehnal
14:00 - 15:30
14:30
15:00
15:30
Rybářský kroužek (1. třída - 18 let)
Jaroslav Strouhal
15:30 - 17:30
16:00
16:30
17:00
No events available!

SVČ Tyršova - horolezecká klubovna

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
14:30
15:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
14:30
15:00
No events available!

SVČ Tyršova - taneční učebna

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
09:00
Cvičení rodičů s dětmi (1 rok - 3 roky)
Erika Holešínská
09:00 - 10:00
09:30
15:30
SHAKE UP Žabáčci (3 - 5 let)
Marcela Přikrylová
15:30 - 17:00
SHAKE-UP B (6 - 8 let)
Erika Holešínská
15:30 - 17:00
Shake - UP Žabáčci (3-5 let)
Dominika Zapalačová
15:30 - 17:00
16:00
Folklórní kroužek Rozmarýnek (5 - 19 let)
Mgr. Monika Janičatová
16:00 - 17:30
Folklórní soubor Rozmarýnek (5 - 19 let)
Mgr. Monika Janičatová
16:00 - 17:30
16:30
17:00
SHAKE UP Junioři (13 - 16 let)
Lucie Suchánková/Erika Holešínská
17:00 - 18:30
SHAKE UP Junioři (13 - 16 let)
Lucie Suchánková/Erika Holešínská
17:00 - 18:30
17:30
18:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
09:00
Cvičení rodičů s dětmi (1 rok - 3 roky)
Erika Holešínská
09:00 - 10:00
09:30
15:30
SHAKE UP Žabáčci (3 - 5 let)
Marcela Přikrylová
15:30 - 17:00
SHAKE-UP B (6 - 8 let)
Erika Holešínská
15:30 - 17:00
Shake - UP Žabáčci (3-5 let)
Dominika Zapalačová
15:30 - 17:00
16:00
Folklórní kroužek Rozmarýnek (5 - 19 let)
Mgr. Monika Janičatová
16:00 - 17:30
Folklórní soubor Rozmarýnek (5 - 19 let)
Mgr. Monika Janičatová
16:00 - 17:30
16:30
17:00
SHAKE UP Junioři (13 - 16 let)
Lucie Suchánková/Erika Holešínská
17:00 - 18:30
SHAKE UP Junioři (13 - 16 let)
Lucie Suchánková/Erika Holešínská
17:00 - 18:30
17:30
18:00
No events available!

SVČ Tyršova - učebna keramiky a výtvarné výchovy

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
13:30
Keramika (1. třída - 9 let)
Marcela Cirhanová
13:30 - 15:00
14:00
Keramika (1. třída - 9 let)
Jana Beděrová
14:00 - 15:30
14:30
15:00
15:30
Keramika plus (10 - 18 let)
Marcela Pavlíčková
15:30 - 17:00
16:00
Keramíček předškoláci (4 - 6 let)
Marcela Pavlíčková
16:00 - 17:00
Keramíček předškoláci (4 - 6 let)
Miroslava Janičatová
16:00 - 17:00
16:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
13:30
Keramika (1. třída - 9 let)
Marcela Cirhanová
13:30 - 15:00
14:00
Keramika (1. třída - 9 let)
Jana Beděrová
14:00 - 15:30
14:30
15:00
15:30
Keramika plus (10 - 18 let)
Marcela Pavlíčková
15:30 - 17:00
16:00
Keramíček předškoláci (4 - 6 let)
Marcela Pavlíčková
16:00 - 17:00
Keramíček předškoláci (4 - 6 let)
Miroslava Janičatová
16:00 - 17:00
16:30
No events available!

Sportovní hala

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
Florbal přípravka (1. - 2. třída)
Bc. Antonín Tomeček
14:15 - 15:30
14:30
Badminton (1. třída – 18 let) pokročilí
Mgr. Jan Rozehnal
14:45 - 16:00

15:00
15:30
Florbal starší žáci (6. - 9. třída)
Bc. Antonín Tomeček, Filip Ramšák
15:30 - 17:00
Florbal mladší žáci (3 - 5. třída)
Bc. Antonín Tomeček, Filip Ramšák
15:30 - 17:00

Ultimate Friesbee (10 - 25 let)
Mgr. Jan Rozehnal
15:30 - 18:00
16:00
Ultimate Frisbee (10 - 25 let)
Mgr. Jan Rozehnal
16:00 - 18:00
16:30
Florbal starší žáci (6 - 9. třída)
Bc. Antonín Tomeček, Filip Ramšák
16:30 - 18:00
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Florbal junioři (15 - 26 let)
Michal Šebrle
19:00 - 20:30
19:30
20:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
Florbal přípravka (1. - 2. třída)
Bc. Antonín Tomeček
14:15 - 15:30
14:30
Badminton (1. třída – 18 let) pokročilí
Mgr. Jan Rozehnal
14:45 - 16:00

15:00
15:30
Florbal starší žáci (6. - 9. třída)
Bc. Antonín Tomeček, Filip Ramšák
15:30 - 17:00
Florbal mladší žáci (3 - 5. třída)
Bc. Antonín Tomeček, Filip Ramšák
15:30 - 17:00

Ultimate Friesbee (10 - 25 let)
Mgr. Jan Rozehnal
15:30 - 18:00
16:00
Ultimate Frisbee (10 - 25 let)
Mgr. Jan Rozehnal
16:00 - 18:00
16:30
Florbal starší žáci (6 - 9. třída)
Bc. Antonín Tomeček, Filip Ramšák
16:30 - 18:00
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Florbal junioři (15 - 26 let)
Michal Šebrle
19:00 - 20:30
19:30
20:00
No events available!

Sál radnice

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
15:30
SHAKE-UP B (6 - 8 let)
Erika Holešínská
15:30 - 16:30
16:00
17:00
SHAKE-UP A (9 - 12 let)
Tadeáš Přikryl
17:00 - 18:30
17:30
18:00

Pondělí

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
15:30
SHAKE-UP B (6 - 8 let)
Erika Holešínská
15:30 - 16:30
16:00
17:00
SHAKE-UP A (9 - 12 let)
Tadeáš Přikryl
17:00 - 18:30
17:30
18:00

Pondělí

Středa

No events available!

Sokolovna

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
Nerf liga (7 - 18 let)
Mgr. Dušan Hauser
14:00 - 15:30
Vybíjená (10 - 15 let)
Simona Zapletalová
14:00 - 15:00
14:30
15:00
Nerf liga (7 - 18 let)
Mgr. Dušan Hauser
15:00 - 16:00
15:30
Shake Up A (9-12 let)
Libor Marek
15:30 - 17:00
16:00
Spikeball
Mgr. Jan Rozehnal
16:00 - 17:00
16:30

Pondělí

Středa

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
Nerf liga (7 - 18 let)
Mgr. Dušan Hauser
14:00 - 15:30
Vybíjená (10 - 15 let)
Simona Zapletalová
14:00 - 15:00
14:30
15:00
Nerf liga (7 - 18 let)
Mgr. Dušan Hauser
15:00 - 16:00
15:30
Shake Up A (9-12 let)
Libor Marek
15:30 - 17:00
16:00
Spikeball
Mgr. Jan Rozehnal
16:00 - 17:00
16:30

Pondělí

Středa

Čtvrtek

No events available!

Tělocvična ZŠ Pohořelice, Dlouhá

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
Volejbal přípravka (1. třída - 9 let)
Simona Zapletalová
14:00 - 15:00
14:30
15:00
Sportovní kroužek (1. třída - 15 let)
Simona Zapletalová
15:00 - 16:00
15:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
14:00
Volejbal přípravka (1. třída - 9 let)
Simona Zapletalová
14:00 - 15:00
14:30
15:00
Sportovní kroužek (1. třída - 15 let)
Simona Zapletalová
15:00 - 16:00
15:30
No events available!

Nová Ves, budova MŠ

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
16:00
Country tance Novoveská štístka (5 - 18 let)
Bc. Irena Mitošinková
16:00 - 18:00
16:30
17:00
17:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
16:00
Country tance Novoveská štístka (5 - 18 let)
Bc. Irena Mitošinková
16:00 - 18:00
16:30
17:00
17:30
No events available!

ZŠ Přibice

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
13:00
13:30
14:00
Klubík Přibice (1. - 5. třída)
Miroslava Janičatová
14:00 - 15:30
Keramika Přibice II.
Miroslava Janičatová
14:00 - 15:00
Keramika Přibice I.
Miroslava Janičatová
14:00 - 15:00
14:30
15:00
Lego kroužek Přibice
Bc. Klára Studýnková
15:00 - 16:00
15:30
17:00
Florbal Přibice starší žáci (6. - 9. třída)
Filip Ramšák
18:15 - 19:15
ZŠ Přibice
17:30
18:00
Florbal Přibice starší žáci (6. - 9. třída)
Filip Ramšák
18:15 - 19:15
ZŠ Přibice
18:30
19:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
13:00
13:30
14:00
Klubík Přibice (1. - 5. třída)
Miroslava Janičatová
14:00 - 15:30
Keramika Přibice II.
Miroslava Janičatová
14:00 - 15:00
Keramika Přibice I.
Miroslava Janičatová
14:00 - 15:00
14:30
15:00
Lego kroužek Přibice
Bc. Klára Studýnková
15:00 - 16:00
15:30
17:00
Florbal Přibice starší žáci (6. - 9. třída)
Filip Ramšák
18:15 - 19:15
ZŠ Přibice
17:30
18:00
Florbal Přibice starší žáci (6. - 9. třída)
Filip Ramšák
18:15 - 19:15
ZŠ Přibice
18:30
19:00
No events available!

Hotel Phann

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
09:00
Mateřské centrum "Motýlci (0 - 3 let)
Miroslava Janičatová
09:00 - 11:00
Mateřské centrum "Motýlci (0 - 3 let)
Jitka Plchová, Neřízená činnost
09:00 - 11:00
Mateřské centrum "Motýlci (0 - 3 let)
Soňa Bindzarová, Neřízená činnost
09:00 - 11:00
Mateřské centrum "Motýlci (0 - 3 let)
Miroslava Janičatová
09:00 - 11:00
09:30
10:00
10:30
11:30
Klub mládeže Phann
Soňa Bindzarová, Jan Folk
11:30 - 16:00
Klub mládeže Phann
Soňa Bindzarová, Jan Folk
11:30 - 16:00
Klub mládeže Phann
Soňa Bindzarová, Jan Folk
11:30 - 16:00

Domácí kosmetika a lékárna DIY (7 - 13 let)
Erika Holešínská
14:00 - 15:00
Klub mládeže Phann
Soňa Bindzarová, Jan Folk
11:30 - 16:00
Klub mládeže Phann
Soňa Bindzarová, Jan Folk
11:30 - 16:00

Dramatický kroužek (9 - 14 let)
Lucie Janičatová
15:30 - 17:00
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
09:00
Mateřské centrum "Motýlci (0 - 3 let)
Miroslava Janičatová
09:00 - 11:00
Mateřské centrum "Motýlci (0 - 3 let)
Jitka Plchová, Neřízená činnost
09:00 - 11:00
Mateřské centrum "Motýlci (0 - 3 let)
Soňa Bindzarová, Neřízená činnost
09:00 - 11:00
Mateřské centrum "Motýlci (0 - 3 let)
Miroslava Janičatová
09:00 - 11:00
09:30
10:00
10:30
11:30
Klub mládeže Phann
Soňa Bindzarová, Jan Folk
11:30 - 16:00
Klub mládeže Phann
Soňa Bindzarová, Jan Folk
11:30 - 16:00
Klub mládeže Phann
Soňa Bindzarová, Jan Folk
11:30 - 16:00

Domácí kosmetika a lékárna DIY (7 - 13 let)
Erika Holešínská
14:00 - 15:00
Klub mládeže Phann
Soňa Bindzarová, Jan Folk
11:30 - 16:00
Klub mládeže Phann
Soňa Bindzarová, Jan Folk
11:30 - 16:00

Dramatický kroužek (9 - 14 let)
Lucie Janičatová
15:30 - 17:00
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
No events available!

Rozvrh kroužků momentálně aktualizujeme, průběžně může docházet k dílčím změnám