Začátky a obsazenost kroužků Střediska volného času Pohořelice ve školním roce 2021/2022

Zde naleznete informace o zahájení jednotlivých kroužků. Údaje se budou postupně doplňovat, děkujeme za pochopení.

 

 
  Místo Datum/čas zahájení Obsazenost Poznámky

Taneční oddělení

Folklórní kroužek Rozmarýnek (5-12 let) SVČ Tyršova čt. 16.9. 16:00 hod.    
Folklórní kroužek Rozmarýnek (13-20 let) SVČ Tyršova čt. 16.9. 16:00 hod.    
Shake UP Junioři Sál Radnice st. 15.9. 17:00 hod    
Shake UP A Sál Radnice po. 13.9. 16:15 hod.    
Shake UP B Sokolovna po. 13.9. 15:30 hod. obsazeno  
Shake UP Žabáčci – skupina A SVČ Tyršova po. 20.9. 15:30 hod. obsazeno  
Shake UP Žabáčci – skupina B SVČ Tyršova pá. 17.9. 15:30 hod. obsazeno  

Výtvarné a společenské oddělení

Domácí kosmetika a lékárna DIY (6-8let) Hotel Pfann po. 13.9. 14:00 hod.    
Domácí kosmetika a lékárna DIY (9-13let) Hotel Pfann st. 15.9. 14:00 hod. obsazeno  
Drátkování SVČ Tyršova út. 14.9. 15:30 hod.    
Šití na stroji Dlouhá 39 po. 13.9. 14:30 hod. obsazeno  
Keramika – skupina A SVČ Tyršova po. 13.9. 14:00 hod. obsazeno  
Keramika – skupina B SVČ Tyršova út. 14.9. 13:30 hod. obsazeno  
Keramika plus SVČ Tyršova st. 15.9. 15:30 hod.    
Keramika Přibice SVČ Tyršova út. 5.10. 14.00 hod.    
Keramíček předškoláci – skupina A SVČ Tyršova po. 13.9. 16:00 hod. obsazeno  
Keramíček předškoláci – skupina B SVČ Tyršova út. 14.9. 16:00 hod. obsazeno  
Kuchtík Gurmánek Dlouhá 39 st. 15.9. 15:30 hod. obsazeno infoschůzka
Mateřské centrum Motýlci – skupina A Hotel Pfann po. 13.9. 9:00 hod. obsazeno  
Mateřské centrum Motýlci – skupina B Hotel Pfann pá. 17.9. 9:00 hod. obsazeno  
Výtvarný k. Barvička – skupina A Dlouhá 39 st. 15.9. 15:30 hod. obsazeno  
Výtvarný k. Barvička – skupina B Dlouhá 39 čt. 16.9. 15:30 hod.    
Výtvarný kroužek (1.třída – 4.třída) SVČ Tyršova pá. 17.9. 13:30 hod. obsazeno  
Hrátky s kytarou 8-10 let Dlouhá 39 út. 14.9. 15:00 hod. obsazeno  
Hrátky s kytarou 11-13 let Dlouhá 39 út. 14.9. 16:30 hod. obsazeno  

Sportovní oddělení

Atletika přípravka Tělocvična základní školy út. 14.9. 16:00 hod. obsazeno  
Badminton – skupina A Sportovní hala st. 15.9. 14:15 hod. obsazeno  
Badminton – skupina B Sportovní hala pá. 17.9. 14:45 hod.    
Cvičení rodičů s dětmi SVČ Tyršova út. 21.9. 9:00 hod. obsazeno  
Florbal junioři Sportovní hala bude upřesněno    
Florbal mladší žáci Sportovní hala út. 14.9. 15:30 hod.    
Florbal Přibice ml. žáci (1.-5.tř.) tělocvična ZŠ a MŠ Přibice čt. 30.9. 13:00 hod. obsazeno  
Florbal Přibice st. žáci (6.-9.tř.) tělocvična ZŠ a MŠ Přibice říjen    
Florbal přípravka Sportovní hala st. 15.9. 14:15 hod. obsazeno  
Florbal starší žáci Sportovní hala po. 13.9. 15:30 hod. obsazeno  
Nerf liga Sokolovna po. 13.9. 14:00 hod.   infoschůzka
Sportovní kroužek Přibice tělocvična ZŠ a MŠ Přibice čt. 30.9. 14:00 hod.    
Sportovní kroužek Tělocvična základní školy po. 13.9. 15:00 hod. obsazeno  
Ultimate Frisbee Sportovní hala bude upřesněno    
Volejbal přípravka Tělocvična základní školy po. 13.9. 13:30 hod. obsazeno  
Vybíjená Sokolovna st. 15.9. 14:00 hod.    
Volejbal junioři – juniorky Sportovní hala pá. 17.9. 18:00 hod.    
Volejbal starší žáci, žákyně Sportovní hala st. 15.9. 15:30 hod. obsazeno  

Oddělení outdooru, přírodovědy a techniky

Dílna od A do Z Dlouhá 39 pá. 17.9. 14:00 hod. obsazeno  
Horolezecký kroužek – skupina A SVČ Tyršovka – lezecká klubovna út. 14.9. 14:00 hod. obsazeno společná infoschůzka pro út. a pá. skupinu
Horolezecký kroužek – skupina B SVČ Tyršovka – lezecká klubovna út. 14.9. 14:00 hod.   společná infoschůzka pro út. a pá. skupinu
Lego kroužek SVČ Tyršovka – klub pá. 17.9. 15:30 hod.    
Rybářský kroužek SVČ Tyršovka – klub st. 22.9. 15:30 hod.   infoschůzka
Turistický kroužek SVČ Tyršovka – klub čt. 16.9. 14:00 hod.   infoschůzka

Poznámka: infoschůzka je určena pro děti a rodiče, zde se dozvíte organizační záležitosti, roční plán práce, potřebné vybavení a podobně.