Výsledky 2. kola florbalové ligy starší žáci

Výsledky 2. kola florbalové ligy „Mezi městy 2018/2019. 2. kolo pořádal tým Žraloci Rosice  v sobotu 24.11. 2018 ve sportovní hale v Zastávce u Brna.

 

Žraloci Rosice Pitbulls Ivančice 12 : 0
Gepardi Brno Gold Gepardi Brno Blue 4 : 0
Žraloci Rosice Chřestýši Oslavany 7 : 0
Gepardi Brno Blue Pitbulls Ivančice 3 : 2
Gepardi Brno Gold Chřestýši Oslavany 9 : 1
Žraloci Rosice Gepardi Brno Blue 5 : 2
Chřestýši Oslavany Pitbulls Ivančice 2 : 3
Gepardi Brno Gold Žraloci Rosice 1 : 2
Gepardi Brno Blue Chřestýši Oslavany 7 : 2
Gepardi Brno Gold Pitbulls Ivančice 5 : 1

 

Tým Turbošneci Pohořelice – žolík

Pořadí 2. turnaje:

Pořadí Název klubu V R P Body Skóre
1. místo Žraloci Rosice 4 0 0 12 26 : 3
2. místo Gepardi Brno Gold 3 0 1 9 19 : 4
3. místo Gepardi Brno Blue 2 0 2 6 12 : 13
4. místo Pitbulls Ivančice 1 0 3 3   6 : 22
5. místo Chřestýši Oslavany 0 0 4 0   5 : 26

 

Celkové pořadí po dvou turnajích:

Pořadí Název klubu V R P Body Skóre
1. místo Žraloci Rosice 6 2 0 20  46 : 14
2. místo Gepardi Brno Gold 5 1 2 16  46 : 14
3. místo Turbošneci Pohořelice 3 1 0 10  11 : 5
4. místo Gepardi Brno Blue 3 0 5 9  22 : 34
5. místo Pitbulls Ivančice 1 0 7 3  10 : 47
6. místo Chřestýši Oslavany 0 0 4 0    5 : 26

Nejlepší střelec turnaje: Tadeáš Mutina (9+3, Žraloci Rosice)

Nejlepší brankář: Mirek Hájek (Gepardi Brno)

Nejužitečnější hráč:

 

Branky 2. turnaje

9 branek:         Mutina T. (Ros)

5 branek:         Kurcz (Ros)

4 branky:         Šubrt (Gep), Novotný (Iva)

3 branky:         Ingr, Potáček, Teverný, Trunda, Štěrba (Gep), Chmel (Osl)

2 branky:         Blažek, Dohnal, Hladík, Racek, Vorba (Gep), Sláma (Iva), Hádek, Mutina M., Prášek, Šedý (Ros)

1 branka:         Dvořák, Kuchař T. (Gep), Smolík, Volf (Osl), Dolníček, Fuhrlinger, Hájek, Petřivalský (Ros)

 

 

Asistence 2. turnaje

3 asistence:     Šubrt (Gep), Krpata (Iva), Hájek, Kroutil, Mutina T. (Ros)

2 asistence:     Dvořák, Hladký, Ingr, Potáček (Gep), Dolníček, Prášek (Ros)

1 asistence:     Gajdůšek, Dohnal, Kuchař J., Racek, Teverný, Trunda (Gep), Novotný, Sláma (Iva), Volf, Werner (Osl), Hádek, Kurcz, Mutina M., Petřivalský (Ros)

 

 

Kanadské bodování 2. turnaje

12 bodů:         Mutina T. (Ros)

7 bodů:           Šubrt (Gep)

6 bodů:           Kurcz (Ros)

5 bodů:           Ingr, Potáček (Gep), Novotný (Iva)

4 body:           Teverný, Trunda (Gep), Hájek, Prášek (Ros)

3 body:           Dohnal, Dvořák, Racek, Štěrba (Gep), Krpata, Sláma (Iva), Chmel (Osl), Dolníček, Hádek, Kroutil, Mutina M. (Ros)

2 body:           Blažek, Hladík, Hladký, Vorba (Gep), Volf (Osl), Petřivalský, Šedý (Ros)

1 bod:             Gajdůšek, Kuchař J., Kuchař T. (Gep), Smolík, Werner (Osl), Fuhrlinger (Ros)

 

 

Branky celkově

13 branek:       Šubrt (Gep)

9 branek:         Mutina T. (Ros)

8 branek:         Potáček (Gep)

7 branek:         Kurcz, Prášek (Ros)

6 branek:         Dohnal, Teverný, Trunda Gep), Novotný (Iva)

4 branky:         Blažek, Racek, Štěrba (Gep), Kroutil (Ros)

3 branky:         Ingr (Gep), Hádek, Falout, Fuhrlinger, Petřivalský (Ros), Štýbl (Poh), Chmel (Osl)

2 branky:         Dvořák, Hladík, Vicente, Vorba, Vu (Gep), Dolníček, Mutina M., Šedý (Ros), Jurča, Řehoř (Poh), Sláma (Iva)

1 branka:         Fasora, Gajdůšek, Kubát, Kuchař T. (Gep), Hlaváč, Šmíd (Iva), Hájek (Ros), Hanzlík, Křenek, Švábík, Zpěvák (Poh), Smolík, Volf (Osl)

 

Asistence celkově

9 asistencí:      Potáček (Gep)

7 asistencí:      Kroutil (Ros)

6 asistencí:      Kuchař J. (Gep)

5 asistencí:      Šubrt (Gep)

4 asistence:     Fasora (Gep), Hádek, Hájek (Ros)

3 asistence:     Blažek, Dvořák, Racek (Gep), Falout, Mutina T., Prášek (Ros), Krpata (Iva)

2 asistence:     Hladký, Ingr, Trunda (Gep), Souček (Poh), Dolníček, Petřivalský (Ros), Novotný (Iva)

1 asistence:     Beneš, Dohnal, Gajdůšek, Kubát, Kuchař T., Teverný, Vu (Gep), Fuhrlinger, Kurcz, Mutina M. (Ros), Kejř, Kolář, Řehoř, Švábík (Poh), Volf, Werner (Osl), Sláma (Iva)

 

Kanadské bodování celkově

18 bodů:         Šubrt (Gep)

17 bodů:         Potáček (Gep)

12 bodů:         Mutina T. (Ros)

11 bodů:          Kroutil (Ros)

10 bodů:         Prášek (Ros)

8 bodů:           Trunda (Gep), Kurcz (Ros), Novotný (Iva)

7 bodů:           Blažek, Dohnal, Racek, Teverný (Gep), Hádek (Ros)

6 bodů:           Kuchař J. (Gep), Falout (Ros)

5 bodů:           Dvořák, Fasora, Ingr (Gep), Hájek, Petřivalský (Ros)

4 body:           Štěrba (Gep), Dolníček, Fuhrlinger (Ros)

3 body:           Vu (Gep), Mutina M. (Ros), Řehoř, Štýbl (Poh), Krpata, Sláma (Iva), Chmel (Osl)

2 body:           Gajdůšek, Hladík, Hladký, Kuchař T., Kubát, Vicente, Vorba (Gep), Jurča, Souček, Švábík (Poh), Volf (Osl), Šedý (Ros)

1 bod:              Beneš (Gep), Hlaváč, Šmíd (Iva), Hanzlík, Kejř, Kolář, Křenek, Zpěvák (Poh), Smolík, Werner (Osl)