Výsledky 1. kola florbalové ligy mladší žáci

Výsledky 1. kola florbalové ligy „Mezi městy 2018/2019. 1. kolo pořádal tým Gepardi Brno  v neděli 21. 10. 2018 ve sportovní hale ZŠ Tuháčkova, v Brně Komárově.

 

Gepardi Brno Gold Gepardi Brno Blue 9 : 1
Turbošneci Pohořelice Štiky Rosice 4 : 0
Gepardi Brno Gold Pitbulls Ivančice 4 : 1
Gepardi Brno Blue Štiky Rosice 2 : 3
Pitbulls Ivančice Turbošneci Pohořelice 4 : 2
Gepardi Brno Gold Štiky Rosice 8 : 1
Gepardi Brno Blue Turbošneci Pohořelice 2 : 3
Štiky Rosice Pitbulls Ivančice 1 : 6
Gepardi Brno Gold Turbošneci Pohořelice 4 : 2
Pitbulls Ivančice Gepardi Brno Blue 6 : 2

Tým Zbýšov – volno

          

Celkové pořadí 1. turnaje:

Pořadí Název klubu V R P Body Skóre
1. místo Gepardi Brno Gold 4 0 0 12  25 : 5
2. místo Pitbulls Ivančice 3 0 1 9  17 : 9
3. místo Turbošneci Pohořelice 2 0 2 6  11 : 10
4. místo Štiky Rosice 1 0 3 3    5 : 20
5. místo Gepardi Brno Blue 0 0 4 0    7 : 21
6. místo Zbýšov 0 0 0 0    0 : 0

Nejlepší střelec: Filip Matějec (8+0, Pitbulls Ivančice)

Nejlepší brankář: Effenberger (Turbošneci Pohořelice)

Nejužitečnější hráč: Lukáš Hrubý (5+3, Gepardi Brno)

 

Branky 1. turnaje

8 branek:         Matějec (Iva)

5 branek:         Eleder, Hrubý, Kučera (Gep)

4 branky:         Trnečka (Gep)

3 branky:         Hartmann (Gep), Chrastek (Ros), Hron, Straka (Poh)

2 branky:         Horváth A., Jelínek Š., Pokorný, Veleba (Gep), Furyš, Švec (Poh), Dadák, Podolský Š., Sakánek, Šmíd (Iva)

1 branka:         Horváth P., Matýsek, Šikula (Gep), Hrošovský, Vojtíšek (Ros), Švábík (Poh), Podolský A., Sklenařík (Iva)

 

Asistence 1. turnaje

7 asistencí:      Podolský A. (Iva)

3 asistence:     Hrubý, Pokorný (Gep)

2 asistence:     Eleder, Matýsek, Trnečka, Šikula (Gep), Furyš, Švec (Poh), Dadák (Iva)

1 asistence:     Hartmann, Kučera, Petr, Veleba (Gep), Hrošovský, Vojtíšek (Ros), Duffek (Poh), Podolský Š., Sakánek, Šmíd (Iva)

 

Kanadské bodování 1. turnaje

8 bodů:           Hrubý (Gep), Matějec, Podolský A. (Iva)

7 bodů:           Eleder (Gep)

6 bodů:           Kučera, Trnečka (Gep)

5 bodů:           Pokorný (Gep)

4 body:           Hartmann (Gep), Furyš, Švec (Poh), Dadák (Iva)

3 body:           Matýsek, Šikula, Veleba (Gep), Chrastek (Ros), Hron, Straka (Poh), Podolský Š.,Sakánek, Šmíd (Iva)

2 body:           Horváth A., Jelínek Š. (Gep), Hrošovský, Vojtíšek (Ros)

1 bod:             Horváth P., Petr (Gep), Duffek, Švábík (Poh), Sklenařík (Iva)