4 Kvě · Dušan Hauser · No Comments

Pozor, informace k přihlašování na školní rok 2022/2023

Bližší informace o jednotlivých kroužcích získáte přímo na SVČ Dlouhá 39 Pohořelice, či na našich stránkách a sociálních sítích. Přihlásit se můžete pouze v klientském centru, a to od 1. 6. 2022 Klientské centrum naleznete zde: https://svcpohorelice.iddm.cz/prihlaseni. Pořadí pro schvalování přihlášek bude bráno podle data a času založení přihlášky. Přihlášku je nutno odevzdat v tištěné …

READ MORE

27 Kvě · Dušan Hauser · No Comments

Nabídka kroužků na školní rok 2022-2023

Přinášíme aktuální nabídku kroužků na příští školní rok. Přihlašování přes klientské centrum spouštíme od 1. června 2022 od 7:00 ráno. Návod k obsluze klientského centra naleznete zde, přihlášení do klientského centra zde.

READ MORE

11 Kvě · Dušan Hauser · No Comments

Předběžný rozvrh kroužků na školní rok 2022/2023

Naplánujte si kroužky na příští školní rok. Přinášíme předběžný rozvrh kroužků. Upozorňujeme, že časy označené hvězdičkou se mohou ještě měnit. Rozvrh kroužků momentálně aktualizujeme, průběžně může docházet k dalším dílčím změnám.

READ MORE

16 Kvě · Dušan Hauser · No Comments

Akademie tanečních kroužků

Taneční Akademie všech tanečních kroužků SVČ Pohořelice. Přehlídka se uskuteční v pátek 27. května v sále kina v Pohořelicích od 17:00 hod. Přijďte podpořit naše mladé tanečníky.

READ MORE

16 Kvě · Dušan Hauser · No Comments

Oslava Mezinárodního dne dětí

Zveme všechny na oslavu Mezinárodního dne dětí. Oslava se uskuteční v sobotu 4. června od 14:30 hodin u městského úřadu na ulici Vídeňská v Pohořelicích. V průběhu celých oslav budou probíhat soutěže, hry a zábavné aktivity, občerstvení zajištěno.Náhradní oblečení pro děti s sebou – hasičská pěna. Doporučujeme námořnický dress code. Program:14:30 Zahájení15:00 Roman Vojtek s …

READ MORE

6 Kvě · Dušan Hauser · No Comments

PŘÍBĚH ZAJÍČKA OUŠKA

S žáky prvního stupně jsme si ve výtvarném kroužku SVČ Pohořelice vyzkoušeli tvorbu animace. Časová náročnost realizace a další aspekty mediální tvorby žáky překvapovaly, a o to víc je rozvíjely. Podívejte se na animovanou pohádku.

READ MORE

8 Led · Dušan Hauser · No Comments

Letní tábory 2022 – obsazenost táborů

Pomalu se blíží prázdniny a s nimi i doba letních táborů. Jako každý rok, nabízíme několik druhů letních táborů, ze kterých si můžete zvolit ten, který nejvíce odpovídá vašim představám. Upozorňujeme, že kvůli velkému zájmu, je nutné si vybrat vhodný tábor co nejdříve a přihlásit se. Věříme, že si vyberete. Podrobné informace k jednotlivým táborům …

READ MORE

22 Dub · Dušan Hauser · No Comments

Akce květen 2022

Přinášíme aktuální nabídku na měsíc květen. Pro snadný přehled, aktuální informace, plánování a případné změny doporučujeme používat náš sdílený google kalendář.

READ MORE