8 Led · Dušan Hauser · No Comments

Letní tábory 2021

Pomalu se blíží prázdniny a s nimi i doba letních táborů. Nabízíme vám několik druhů letních táborů, ze kterých si můžete zvolit ten, který nejvíce odpovídá vašim představám. Upozorňujeme, že kvůli velkému zájmu, je nutné si vybrat vhodný tábor co nejdříve a přijít se přihlásit. Věříme, že si vyberete. Pozor! Pozor! Tábory jsou určeny pouze …

READ MORE

20 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Vodácký putovní tábor Otava 2021

Připoj se i ty mezi nás ke splutí oblíbené řeky Otavy a nauč se splouvat řeku na kánoi, rozdělávat oheň, stavět stan, tábořit v přírodě a spoustu dalších věcí. Každý se může něco přiučit, i zkušení vodáci zde poznají něco nového. Prázdniny na vodě jsou plné zábavy a super zážitků. Zajišťujeme veškerý materiál a ochranné …

READ MORE

21 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Pobytový tábor Vranov Podhradí – Olympijské hry 2021

Zveme všechny holky i kluky na dětský letní tábor Olympijské hry 2021. Celotáborová hra nás přenese do olympijské atmosféry, do olympijského dění. Bude se soutěžit nejen v běžných, ale především v netradičních, zábavných, zimních i letních disciplínách. V celkovém pojetí jsou naše olympijské hry soutěží týmovou. Důraz klademe především na podporu spolupráce a komunikace mezi dětmi a …

READ MORE

21 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Horolezecký tábor Jedovnice

Tábor je určen pro začínající i pokročilé lezce. V blízkosti chaty v Jedovnicích budeme moci využít řadu jištěných lezeckých cest ve skalním areálu Rudického propadání a Lažánek. Program bude doplněn řadou her, soutěží a koupáním. Během lezecké činnosti budeme děti učit technice skalního lezení s horním jištěním. Výuku zajišťují akreditovaní instruktoři SVČ Pohořelice.

READ MORE

29 Bře · Dušan Hauser · No Comments

Příměstský tábor Unkovice

Náš příměstský tábor je plný aktivit, her a každodenních výletů po okolí. Budeme poznávat přírodu, objevovat okolí a bavit se. Programem tábora budou zábavné sportovní aktivity a výtvarné tvoření.

READ MORE

22 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Letní sportovní Camp

Letní sportovní camp je určen pro všechny mladé příznivce sportu a to jak chlapce, tak i dívky. Camp bude probíhat formou příměstského tábora. Vyzkoušíme si klasické sporty jako je kopaná, florbal, přehazovaná, badminton, ale i netradiční sporty a aktivity jako je diskgolf, spikeball a spoustu dalších. Součástí programu bude krátký jednodenní výlet po okolí Pohořelic.

READ MORE

22 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Florbo Camp Přibice I.

Florbo camp I je čtyřdenní pobytový tábor, který se uskuteční v tělocvičně ZŠ a MŠ Přibice. Camp je převážně zaměřen na florbal. Probereme základní pravidla, dovednosti a techniky florbalové hry. Nebudou ale chybět ani klasické sporty jako kopaná, badminton, vybíjená a spousta dalších. Součástí programu bude i táborák, který bezesporu ke správnému létu patří.

READ MORE

22 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Příměstský tábor „Indiánské léto“

Tábor určen pro žáky školního věku zaměřený na sport, hry v parku i v místnosti, poznávání přírody. Budeme vyrábět z různých materiálů, pořádat výlety do okolí, hrát hry a sportovat za halou. koupat a relaxovat. Závěr tábora bude zpestřen hledáním pokladu.

READ MORE