8 Led · Dušan Hauser · No Comments

Letní tábory 2022 – obsazenost táborů

Pomalu se blíží prázdniny a s nimi i doba letních táborů. Jako každý rok, nabízíme několik druhů letních táborů, ze kterých si můžete zvolit ten, který nejvíce odpovídá vašim představám. Upozorňujeme, že kvůli velkému zájmu, je nutné si vybrat vhodný tábor co nejdříve a přihlásit se. Věříme, že si vyberete. Podrobné informace k jednotlivým táborům …

READ MORE

20 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Vodácký putovní tábor Vltava 2022

Připoj se i ty mezi nás ke splutí oblíbené řeky Vltavy a nauč se splouvat řeku na kánoi, rozdělávat oheň, stavět stan, tábořit v přírodě a spoustu dalších věcí. Každý se může něco přiučit, i zkušení vodáci zde poznají něco nového.  Prázdniny na vodě jsou plné zábavy a super zážitků. Zajišťujeme veškerý materiál a ochranné …

READ MORE

21 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Pobytový tábor Vranov Podhradí – Cesta za egyptskou mumií

Letošní rok se podíváme do dob starověkého Egypta, doby vzdálené několik tisíc let před naším letopočtem a míst, ve kterých vládli mocní faraóni. Na našem dobrodružném putování budeme začínat jako skupina archeologů, která se chystá do Egypta, aby učinila velký objev. Naše vědecká výprava se ale zkomplikuje a místo bádání se nám podaří probudit mumii …

READ MORE

21 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Horolezecký tábor Jedovnice

Tábor je určen pro začínající i pokročilé lezce. V blízkosti chaty v Jedovnicích budeme moci využít řadu jištěných lezeckých cest ve skalním areálu Rudického propadání a Lažánek. Program bude doplněn řadou her, soutěží a koupáním. Během lezecké činnosti budeme děti učit technice skalního lezení s horním jištěním. Výuku zajišťují akreditovaní instruktoři SVČ Pohořelice.

READ MORE

22 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Příměstský tábor Týden plný radosti

Týden plný radosti je perfektní kombinací pestrých aktivit. Užijeme si tradiční i netradiční sporty, kreativní aktivity, výtvarné tvoření, hry i dobrodružné výpravy do okolí. Ideální pro žáky, kteří chtějí strávit prázdniny aktivně, poznat nové kamarády a naučit se spoustu nových věcí.

READ MORE

22 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Florbo Camp Přibice I.

Florbo camp I je pětidenní pobytový tábor, který se uskuteční v tělocvičně ZŠ a MŠ Přibice. Camp je převážně zaměřen na florbal. Probereme základní pravidla, dovednosti a techniky florbalové hry. Nebudou ale chybět ani klasické sporty jako kopaná, badminton, vybíjená a spousta dalších. Součástí programu bude i táborák, který bezesporu ke správnému létu patří.

READ MORE

22 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Příměstský tábor „Indiánské léto“

Tábor je určen pro žáky školního věku. Je zaměřen na sport, hry v přírodě i v místnosti a poznávání přírody. Nedílnou součástí je i výroba z různých materiálů. Na děti čekají výlety do okolí, sportování, koupání a relaxace.

READ MORE

22 Úno · Dušan Hauser · No Comments

Rybářský tábor

Tábor pro všechny zájemce o sportovní rybaření. Rybolov bude probíhat na soukromém rybníku s nasazenými trofejními rybami (ulov a pusť). Je určen pro samostatné táborníky, začátečníky i pokročilé rybáře s vlastním vybavením a odvahou strávit pár dní v přírodě. Program bude doplněn hrami, sportovními aktivitami a koupáním.

READ MORE