Návod klientské centrum

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBORY SVČ POHOŘELICE

Od tohoto roku 2021 přecházíme na online přihlašování na všechny tábory a kroužky SVČ Pohořelice. Doufáme, že vám tímto ulehčíme proces přihlášení a vyhneme se tak zbytečným frontám u nás na Domečku. 

Od 1. 2. 2021 se bude možné přihlásit do klientského centra, doporučujeme se přihlásit do klientského centra  s předstihem.

Od 1. 3. 2021  se  bude možné přihlásit na všechny příměstské tábory elektronicky přes náš přihlašovací portál – Klientské (rodičovské) centrum na adrese: https://svcpohorelice.iddm.cz/

Od 1. 4. 2021  se  bude možné přihlásit na všechny pobytové tábory

Pro rychlejší přihlášení doporučujeme online registraci z domova. 

V následujících řádcích najdete podrobný návod jak klientské centrum používat.

Pro koho je klientské centrum určeno: 

  • pro rodiče (do 18ti let dítěte)
  • pro účastníky (od 18ti let)

Co lze v klientském centru vykonávat: 

  • přihlašovat sebe / své děti na kroužky, akce a tábory
  • zadávat nové členy do databáze
  • měnit údaje u stávajících členů
  • kontrolovat zpracování přihlášek (jejich momentální stav)
  • kontrolovat došlé platby či nezaplacené položky

POSTUP REGISTRACE DO KLIENTSKÉHO CENTRA – ÚČET MUSÍ BÝT ZALOŽEN NA RODIČE!!! 

Po otevření stránky https://svcpohorelice.iddm.cz/ se zobrazí „Přihlášení“, „Nový účet“ a „Obnovení hesla“. Pro prvotní přihlášení je nutné zvolit „Nový účet“ a vyplnit potřebné údaje (zákonného zástupce) – tedy e-mailovou adresu, heslo, znovu heslo pro kontrolu a jméno a příjmení. Po vyplnění údajů klikněte na tlačítko „Registrovat“. V tuto chvíli by Vám měla přijít na váš e-mail automaticky vygenerovaná zpráva (e-mail) s potvrzením registrace. Pro správné zakončení registrace je potřeba kliknout na odkaz uvedený v e-mailu. Tento mechanizmus slouží k ověření vlastnictví vaší e-mailové adresy.

Poté je možné se PŘIHLÁSIT. Vyplníme tedy dvě kolonky – e-mail a heslo, které jste zadali při vytváření nového účtu.

REGISTRACE DO KLIENTSKÉHO CENTRA V PŘÍPADĚ, ŽE JE ÚČASTNÍK JIŽ EVIDOVÁN

(například při dalším přihlašování kroužku či tábora)

Pokud se do klientského centra pomocí výše uvedeného postupu zaregistruje účastník, který již má v našem SVČ záznam v adresáři členů, jsou k jeho účtu po přihlášení automaticky připojeni všichni účastníci, kteří mají v databázi shodnou e-mailovou adresu. 

INFORMACE O ÚČASTNÍCÍCH 

Účastníkem se rozumí osoby, které chcete přihlásit na aktivitu (např. tábor či kroužek). Může se jednat o Vás či Vaše dítě.

Po úspěšném přihlášení ke klientskému účtu se na úvodní stránce zobrazí uživateli přehled všech účastníků, které má již se svým účtem svázané (u nových registrací tady nebude nic). Při kliknutí na jméno konkrétního účastníka se zobrazí přehled jeho přihlášek v aktuálním školním roce, stav přihlášek a plateb.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR

V horním menu klikněte na TÁBORY (obrázek rozcestníku). Zobrazí se výpis táborů. V pravé části lze tyto tábory filtrovat podle zaměření.

Klikněte na tábor, na který chcete jednoho či více účastníků přihlásit. Zobrazí se popis tábora a jeho základní informace. Pod těmito informacemi se zobrazí tlačítko „Přihlásit“, které Vás přepne na následující stránku.

Zde zvolíte buď účastníka, který se již v databázi nachází, nebo zakládáte účastníka nového, viz obrázek výše.    V obou případech je nutné označit odpovídající volby a kliknout na tlačítko „Pokračovat“. Tím přejdete na kartu Údaje. U účastníka, který je už v databázi zadán, proveďte kontrolu všech údajů a opravte údaje, u kterých došlo ke změně. U Nového účastníka vyplňte všechny potřebné údaje.

Po vyplnění všech údajů klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Dojde k přepnutí na kartu Podmínky.

Zde jsou uvedeny informace ke zpracování osobních údajů a udělujete souhlas s Propagačními aktivitami – použití fotografií a videí (doporučujeme zaškrtnout, jinak budeme nuceni při fotografování Vaše dítě separovat)     a souhlas pro Přímý marketing – zasílání informací k pořádaným akcím, táborům…

Poznámka k přihlášce – zde uveďte například pokud Vaše dítě chce být v konkrétním oddíle, apod.

V Prohlášení zaškrtněte souhlas a seznámení s podmínkami. 

V Postupu schvalování přihlášky si přečtěte, jaký bude postup při schvalování přihlášky a pak klikněte na „Přihlásit“ 

Na poslední kartě jsou informace k odeslané přihlášce, které Vám současně byly odeslány do mailu.

V tuto chvíli se přihláška odeslala a čeká na schválení. Na email vám přijde informace o zpracování přihlášky. Jedná se o nezávaznou přihlášku – rezervaci místa! Tuto nezávaznou přihlášku musí schválit oprávněný pracovník SVČ. Pokud je to možné a člena lze přihlásit, odešle poté pracovník SVČ závaznou přihlášku se všemi údaji k platbě. Je možné přihlásit i účastníka, u kterého vidíme větu “věk účastníka nesplňuje podmínky přihlášení“, neboť se jedná o nezávazné přihlášení. Je poté na posouzení pracovníka SVČ, zda takového účastníka povolí a řádně přihlásí. 

Při přihlašování na tábor prosím sledujte věkové rozpětí, pro které je tábor určený. Systém umožní přihlášení i účastníka, který věkově neodpovídá (mladší, starší). Je to ale oprávněný důvod pro zamítnutí přihlášky.

Před první vlnou přihlašování se doporučujeme přihlásit na testovací tábor:

Tento tábor slouží pro Vás k otestování a pro předvyplnění údajů Vašich účastníků (dětí). Ulehčí a zrychlí Vám to následné přihlašování na tábory. Prosím  v případě tohoto tábora nic neplaťte ani nečekejte na uznání registrace. Údaje v tomto táboře i celý tábor budou vymazány hned po první vlně registrace, která se koná 1. 3. 2021.


 

Co dále můžete zadávat pomocí Klientského centra:

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCI nebo KROUŽEK 

Postup pro přihlašování účastníků na akci nebo kroužek je totožný jako u táborů. Rozdíl je pouze v typu předpisu platby. 

NASTAVENÍ 

Vyberte poslední políčko v menu – NASTAVENÍ (obrázek ozubená kolečka). Zde je možné změnit své osobní údaje (jméno a příjmení) a heslo. Jakoukoliv změnu je potřeba potvrdit kliknutím na tlačítko „uložit“. 

ODHLÁŠENÍ Z KLIENTSKÉHO CENTRA 

Z klientského centra se odhlásíte kliknutím na ikonu vpravo nahoře 

ODHLÁŠENÍ ÚČASTNÍKA z kroužku / akce 

Pro odhlášení účastníka z kteréhokoliv kroužku / akce / tábora je potřeba kontaktovat SVČ a odhlášku provede pracovník SVČ. V klientském centru odhlašovat nelze. 

V případě, že i po přečtení návodu si nebudete s něčím vědět rady, napište na email [email protected]

Doufáme, že Vám naše nové klientské centrum zjednoduší přihlašování na aktivity SVČ.