Mateřské centrum „Motýlci“ (0 - 3 let)

pondělí 9:00 – 11:00 hod.
čtvrtek 9:00 – 11:00 hod.
místo: Mateřské centrum Dlouhá 39
vedoucí: Miroslava Janičatová
cena: 1000 Kč/školní rok

Vítáme všechny rodiče s dětmi na mateřské dovolené.

Naše mateřské centrum se pravidelně schází 2x týdne v budově SVČ Pohořelice na Dlouhé ulici. Motýlci mají k dispozici 2 klubovny a celoročně mohou využívat krásné prostředí naší zahrady. Centrum jsme založili a otevíráme proto, abychom tvořili bezpečné a podnětné prostředí s možností oddechu i získání impulsů k dalšímu rozvoji Vás i Vašich dětí.  Naší výhodou je rodinná atmosféra centra a tým lektorů, kteří jsou sami rodiči a zároveň i kvalitními pedagogy, kteří Vám mají co předat jak po odborné, tak i po osobní, lidské stránce.
Při plánování akcí nasloucháme Vašim názorům a snažíme se vedle dlouhodobě úspěšných témat doplňovat nabídku podle Vašich potřeb. Nabízíme Vám i Vašim rodinám možnost se aktivně podílet na vytváření programu či na provozu klubu jako dobrovolníci a sponzoři. V našem klubu mimo opravdu přátelského přístupu, otevřenosti, zázemí pro rodiny s dětmi, zkušeností a možnosti smysluplného tráveného volného času nabízíme i kurzy pro rodiče, které najdete v nabídce našeho zařízení.
Po celou dobu, kdy Motýlci existují a kdy nás s dětmi navštěvujete, spolu se u nás učíte, obracíte se k nám o radu i nás obohacujete svými jedinečnými zkušenostmi, pohledy i zvyklostmi se snažíme vycházet z Vašich potřeb a přání. Je to pro nás neutuchající radost a tak doufáme ve Vaši stálou přízeň.