Mateřské centrum „Motýlci“ (0 - 3 let)

pondělí 9:00 – 11:00 hod. řízená činnost
pátek 9:00 – 11:00 hod. řízená činnost
místo: Komunitní centrum Phann
vedoucí: Miroslava Janičatová
cena: 1200 Kč/školní rok

Vítáme všechny rodiče s dětmi na mateřské dovolené.

Naše mateřské centrum se pravidelně schází 2x týdne v budově nově zrekonstruovaného komunitního centra Phann. Motýlci mají k dispozici klubovny a celoročně mohou využívat krásné prostředí naší zahrady. Centrum jsme založili a otevíráme proto, abychom tvořili bezpečné a podnětné prostředí s možností oddechu i získání impulsů k dalšímu rozvoji Vás i Vašich dětí.  Naší výhodou je rodinná atmosféra centra a tým lektorů, kteří jsou sami rodiči a zároveň i kvalitními pedagogy, kteří Vám mají co předat jak po odborné, tak i po osobní, lidské stránce.
Při plánování akcí nasloucháme Vašim názorům a snažíme se vedle dlouhodobě úspěšných témat doplňovat nabídku podle Vašich potřeb. Nabízíme Vám i Vašim rodinám možnost se aktivně podílet na vytváření programu či na provozu klubu jako dobrovolníci a sponzoři. V našem klubu mimo opravdu přátelského přístupu, otevřenosti, zázemí pro rodiny s dětmi, zkušeností a možnosti smysluplného tráveného volného času nabízíme i kurzy pro rodiče, které najdete v nabídce našeho zařízení.
Po celou dobu, kdy Motýlci existují a kdy nás s dětmi navštěvujete, spolu se u nás učíte, obracíte se k nám o radu i nás obohacujete svými jedinečnými zkušenostmi, pohledy i zvyklostmi se snažíme vycházet z Vašich potřeb a přání. Je to pro nás neutuchající radost a tak doufáme ve Vaši stálou přízeň.

Mateřské centrum Motýlci bude mít své zázemí v nově zrenovovaných prostorách komunitního centra Phann v Pohořelicích na ulici Náměstí svobody 79. Maminky se mohou těšit na nové prostory. Nadále bude možnost využívat venkovního dětského hřiště na SVČ Pohořelice, Dlouhá 39. Cena zahrnuje 20 schůzek za školní rok.

Pravidelné schůzky:

Po 9:00 – 11:00 hodin
Pá 9:00 -11:00 hodin