Mateřské centrum „Motýlci“ (0 - 3 let)

pondělí 9:00 – 11:00 hod. řízená činnost
úterý 9:00 – 11:00 hod. – neřízená činnost
středa 9:00 – 11:00 hod. neřízená činnost
pátek 9:00 – 11:00 hod. řízená činnost
místo: Hotel Phann
vedoucí: Miroslava Janičatová, Zuzana Rozehnalová
cena: 1200 Kč/školní rok

Vítáme všechny rodiče s dětmi na mateřské dovolené.

Naše mateřské centrum se pravidelně schází 2x týdne v budově nově zrekonstruovaného hotelu Phann. Motýlci mají k dispozici klubovny a celoročně mohou využívat krásné prostředí naší zahrady. Centrum jsme založili a otevíráme proto, abychom tvořili bezpečné a podnětné prostředí s možností oddechu i získání impulsů k dalšímu rozvoji Vás i Vašich dětí.  Naší výhodou je rodinná atmosféra centra a tým lektorů, kteří jsou sami rodiči a zároveň i kvalitními pedagogy, kteří Vám mají co předat jak po odborné, tak i po osobní, lidské stránce.
Při plánování akcí nasloucháme Vašim názorům a snažíme se vedle dlouhodobě úspěšných témat doplňovat nabídku podle Vašich potřeb. Nabízíme Vám i Vašim rodinám možnost se aktivně podílet na vytváření programu či na provozu klubu jako dobrovolníci a sponzoři. V našem klubu mimo opravdu přátelského přístupu, otevřenosti, zázemí pro rodiny s dětmi, zkušeností a možnosti smysluplného tráveného volného času nabízíme i kurzy pro rodiče, které najdete v nabídce našeho zařízení.
Po celou dobu, kdy Motýlci existují a kdy nás s dětmi navštěvujete, spolu se u nás učíte, obracíte se k nám o radu i nás obohacujete svými jedinečnými zkušenostmi, pohledy i zvyklostmi se snažíme vycházet z Vašich potřeb a přání. Je to pro nás neutuchající radost a tak doufáme ve Vaši stálou přízeň.

Mateřské centrum Motýlci bude mít své zázemí v nově zrenovovaných prostorách hotelu Phann v Pohořelicích na ulici Náměstí svobody 79. Pro maminky jsme připravili rozšíření činnosti a to tak, že každá maminka může využívat jednu řízenou činnost a jednu neřízenou činnost a další programy řízené klubem v ceně 1200,- Kč/šk. r. Doposud to byla pouze jedna činnost. Maminky se mohou těšit na nové prostory. Nadále bude možnost využívat venkovního dětského hřiště na SVČ Pohořelice, Dlouhá 39.

Pravidelné schůzky:

Po 9:00 – 11:00 hodin
Pá 9:00 -11:00 hodin

Nepravidelné (neřízené) schůzky budou probíhat ve dnech Úterý a Středa. Jednorázový vstup pro nečleny Mateřského centra Motýlci v ceně 50,- Kč.