10.2. se uskutečnilo druhé celostátní finále NERFLigy!

Rychlost, strategie, legrace, fanoušci, dva týmy s Nerfkami na jednom kolbišti a atmosféra plná fair play, tohle všechno se odehrávalo 10.2. ve sportovní hale v Ivančicích. Konalo se tu totiž druhé celostátní finále NERFLigy, kterého se zúčastnili členové Nerf kroužku SVČ Pohořelice. Kromě naší výpravy z Pohořelic na klání dorazilo 15 tříčlenných týmů. Jedenáct jich bylo z mladší kategorie a čtyři pak z kategorie starší.
V 10:00 proběhlo slavnostní zahájení a hned na to odstartovaly první zápasy. Ve starší kategorii se hrálo formou každý s každým, mladší kategorie byla rozlosována do dvou skupin, ze kterých vždy 4 nejlepší týmy postupovaly do semifinále a nakonec pak 4 týmy do posledních finálových zápasů. Na všech bylo vidět naprosté soustředění, plné nasazení a všechny zápasy probíhaly v duchu fair play.
Pro naše hráče se jednalo o první zkušenost z Nerf turnaji, takže postup do užšího semifinále musíme brát za skvělý výsledek a cennou zkušenost při konfrontaci s ostatními hráči, kteří se Nerf soubojům věnují již několik let.
Všichni hráči, trenéři i fanoušci měli po celý den možnost zajít do stánku Nerf Arény nebo se setkat s youtuberem Richardem z kanálu SPEKTRUM. O polední pauze se za námi přijel podívat dokonce televizní štáb Primy společně s Michalem Kavalčíkem a Tomášem Krausem. Reportáž máte možnost shlédnout. v TOP STARu, ze dne 12.2. Na fotky ale můžete kouknout v naší fotogalerii. Oficiální videošot z celorepublikového finále naleznete zde.