Menu

Předběžný rozvrh kroužků pro nadcházející školní rok 2017/2018.

Změny v úpravě rozvrhu kroužků vyhrazeny.

SVČ DLOUHÁ 39

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Mateřské centrum Motýlci

9:00-11:00 hod.
Jitka Plchová

Výtvarný kroužek  Barvička 4-6 let
15:30-16:30 hod.
Marcela Cirhanová

 

Drátkování a pedig
15:00-16:30 hod.

Marcela Cirhanová

 

Kuchtík Šikulka
15:00-16:30 hod.
Mgr. Dušan Hauser

 

 

 

 

 

Mateřské centrum Motýlci
9:00-11:00 hod.
Mgr. Veronika Traxlerová


Výtvarný kroužek  Barvička 4-6 let
15:30-16:30 hod.
Jitka Plchová

 

 

 

SPORTOVNÍ HALA

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Florbal starší žáci
15:30-17:00 hod.
Bc. Antonín Tomeček,
Filip Ramšák

 

 

Florbal mladší žáci
15:30-17:00 hod.
Bc. Antonín Tomeček
 

 

 

 

Volejbal starší žáci, žákyně 
15:30-17:00 hod.
Simona Zapletalová

 

UFO 
16:00-18:00 hod.
Mgr. Jan Rozehnal


Badminton
14:15-15:45 hod.
Mgr. Jan Rozehnal


Florbal přípravka
14:15-15:30 hod.
Bc. Antonín Tomeček
 

 Beachvolejbal, junioři, juniorky
15:30-17:00 hod. 
Lukáš Zapletal

  Nácvik herních systémů+Florbal přípravka
15:00-16:30 hod.
Bc. Antonín Tomeček, Filip Ramšák
 

Taktika hry
16:30-18:00 hod.
Bc. Antonín Tomeček
Filip Ramšák

 

 

Beachvolejbal, starší žáci, žákyně 
14:45-16:00 hod.
Simona Zapletalová

 

Ultimate frisbee 
16:00-18:00 hod.
Mgr. Jan Rozehnal

 

 Volejbal junioři, juniorky 
18:00-20:00 hod. 
Lukáš Zapletal

 

TYRŠOVKA, TANEČNÍ UČEBNA

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátek

Taneční skupina SHAKE UP Žabáčci začátečníci 3-4 let 
15:30-17:00 hod.
Marcela Přikrylová

 

Taneční skupina SHAKE UP Junioři
17:00-18:30 hod.
Tadeáš Přikryl

Cvičení rodičů
s dětmi

9:00-10:00 hod.
(1-2 roky)
10:30-11:30 hod. 
(6 měsíců - 1 rok)
Mgr. Veronika Traxlerová

Folklórní kroužek Rozmarýnek mladší 
16:00-17:30 hod.
Mgr. Monika Janičatová, 
Ivan Janičata

Cvičení rodičů
s dětmi

9:00-10:00 hod.
(2-3 roky)
Mgr. Veronika Traxlerová

Taneční skupina SHAKE-UP Rošťandy B
15:30-16:45 hod.
Erika Holešínská

 

Taneční skupina SHAKE-UP Rošťandy A
17:00-18:30 hod.
Kristýna Müllerová

Folklórní kroužek Rozmarýnek mladší 
16:00-17:30 hod.
Mgr. Monika Janičatová, 
Ivan Janičata

 

 

 

 

Divadelní kroužek DUHA
15:00 - 17:00 hod.
Monika Maláčová

 

​TYRŠOVKA, KLUB MLÁDEŽE OÁZA

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

 Sobota

 

Horolezecký kroužek přípravka
14:00-15:30 hod.
Mgr. Dušan Hauser

 

Horolezecký kroužek pokročilí
16:00-17:30 hod.
Mgr. Dušan, Hauser
Josef Heneš

Horolezecká klubovna

 

 

Klub mládeže Oáza
16:00-20:00 hod.

Klub mládeže Oáza
16:00-20:00 hod.

Klub mládeže Oáza
15:00-20:00 hod.

 


TYRŠOVKA, UČEBNA KERAMIKY A VÝTVARNÉ VÝCHOVY

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Keramika 6-9 let
14:00-15:30 hod.
Mgr. Silvia Drábová

Keramíček
16:00-17:00 hod. 
Mgr. Silvia Drábová

Výtvarný kroužek s anglickým jazykem
14:00-15:30 hod.
Mgr. Silvia Drábová

Keramika 6-9
13:30-15:00 hod.
Mgr. Silvia Drábová


Keramika plus
15:00-17:00 hod.
Marcela Cirhanová

Výtvarný kroužek 
14:00-15:30 hod.
Mgr. Silvia Drábová

 

 

ODLOUČENÁ PRACOVIŠTĚ

 

Pondělí

Úterý

 Středa

Čtvrtek

Pátek

Sál Radnice

Taneční skupina SHAKE-UP Rošťandy B
15:30-17:00 hod.
Erika Holešínská
 

 

 

Taneční skupina SHAKE UP Junioři 
17:00-18:30 hod.
Tadeáš Přikryl

 

 
Sokolovna

Stolní tenis
14:30-15:30 hod.
Mgr. Jan Rozehnal

 

Taneční skupina SHAKE-UP Rošťandy A
16:45-18:00 hod.
Kristýna Müllerová

 Sportovní kroužek
14:00-15:00 hod.
Simona Zapletalová
  
Rybárna v parku

 

 

Rybářský kroužek
15:30-17:30 hod.
Jaroslav Strouhal

 

 

Tělocvična ZŠ Pohořelice

Volejbal přípravka 
14:00-15:00 hod. Simona Zapletalová 

 

 

 

  

Nová Ves, budova MŠ

 

 

  

Novoveská štístka
15:00 - 18:00 hod.
Bc. Irena Mitošinková

ZŠ Přibice

 

Keramika I.
13:30-14:30 hod.
Jordánová Kamila 

Keramika II.
15:00-16:00 hod. 
Jordánová Kamila

Florbal Přibice
17:00-19:00 hod.
Filip Ramšák
 

Keramika III.
14:00-15:15 hod.
15:30-16:45 hod. 
Silvia Drábová

Sportovní kroužek Přibice
13:00-14:00 hod.
Simona Zapletalová

Florbal Přibice
14:00-15:00 hod.
Filip Ramšák

Florbal Přibice
18:00-19:00 hod.
Filip Ramšák