Menu


Pobytový tábor - Borovina Podhradí

kdy: 8. 7. - 16. 7. 2017
kde: Táborová základna Borovina Podhradí Vranov
určeno: pro děti ve věku 6 - 18 let
cena: 3650,- Kč
kontakt: Mgr. Monika Janičatová, tel.: 604 282 953
mail: janicatova@svcpohorelice.cz

 

 

 

 

 

Klíče od pevnosti Boyard je celotáborová hra, kterou jsme zařadili do programu letního pobytového tábora Borovina 2017. Děti budou plnit nejrůznější úkoly, získávat jednotlivé klíče a indicie, které jim otevřou cestu k pokladu. Nebude chybět zábava i poučení, dobrodružství i napětí ze hry. V rámci tábora budou dále připraveny hry a soutěže, výtvarné a sportovní disciplíny, koupání, slunění, zábava, výlety a tradiční táborové aktivity.
Tábor Borovina leží u Vranovské přehrady, je obklopen lesy a krásnou přírodou, vybaven nejen velkým sportovním zázemím (volejbalové a fotbalové hřiště), ale v jeho areálu je krásný velký bazén, který bude po celou dobu konání LDT pouze pro nás. Navíc je zde prostor k nejrůznějším aktivitám a činnostem, k rekreaci i relaxaci dětí. Už se všichni moc těšíme. 

Další informace: spát se bude v chatkách po 4, stravování bude 5x denně, zajištěn pitný režim, dohled kvalifikovaných pedagogů, zdravotník na táboře, výlety do okolí, pojištění, materiál na akce a ceny pro děti, velký výběr her, tradiční i netradiční materiál a sportovní vybavení

 

Hlavní vedoucí tábora: Monika Janičatová

Oddíloví vedoucí: Simča Zapletalová, Tonda Tomeček, Honza Rozehnal, Lukáš Zapletal, Monika Tomečková

Zdravotník: Hana Kubišová

Praktikanti: Jan Folk, Jan Kříž, Lucie Janičatová, Julie Kolínková, Michaela Kurková

Cena tábora: 3650,- Kč

 

Přihlášky si můžete vyzvednout od 13.2. 2017 na adrese: SVČ Pohořelice, Dlouhá 39, Pohořelice, popř. zašleme na vyžádání na vaši adresu.


Místo odjezdu: Pohořelice, Sportovní hala

Přihlášky zasílejte do: 31. 5. 2017
 

Fotografie z loňského tábora naleznete v sekci fotogalerie.