Menu


Putovní vodácký tábor Ohře 2017

Putovní vodácký tábor Ohře 2017

kdy: 1. 7. - 7. 7. 2017
kde: řeka Ohře
určeno: pro žáky a studenty ve věku 8 - 24 let
cena: 3100,- Kč
kontakt: Mgr. Dušan Hauser, tel.: 601 327 079
mail: hauser@svcpohorelice.cz

 

 

 

 

Program: Putovní tábor je zaměřen na vodácké a tábornické dovednosti. Připoj se i ty mezi nás ke splutí oblíbenené řeky, na kterou se vydáme po dělší době. Nauč se rozdělávat oheň, stavět stan, vařit v přírodě a spoustu dalších věcí. Každý se může něco přiučit, i zkušení vodáci zde poznají něco nového. Prázdniny na vodě jsou plné zábavy a neopakovatelných zážitků. Zajišťujeme veškerý materiál a ochranné pomůcky (přilby, vesty, lodě, pádla, sedáky, lana). Do programu je zařazena spousta her včetně návštěvy historických míst (Loket, Karlovy Vary, lázně Kyselka). Po celou dobu je k dispozici doprovodné vozidlo a táborová kuchyně. Vhodné pro začínající i pokročilé vodáky.                                         
Místo odjezdu: Pohořelice (případně dle domluvy můžeme dítě nabrat cestou)
Ubytování: Vodácké tábořiště, ve vlastních stanech. Karimatky, spacáky a stany s sebou. Pokud potřebujete zapůjčit stan, kontaktujte nás.

Cena: 3100,- Kč (V ceně zahrnuta osobní doprava, kempovné, strava 5x denně, pitný režim, pojištění, odborný pedagogický dohled - akreditovaní instruktoři, vodácký materiál, bezpečnostní pomůcky, doprava lodí, doprovodné vozidlo).

 

Přihlášky zasílejte do: 31. 5. 2017

Fotografie z minulého vodáckého tábora naleznete v sekci fotogalerie.