Menu

DofE Award


DofE Award

     

Co je mezinárodní cena vévody z Edinburghu

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (anglickým názvem The Duke of Edinburgh’s International Award, zkráceně DofE Award) je prestižní vzdělávací program, který mladým lidem od 14 do 25 let umožňuje rozvíjet své dovednosti a aktivně využívat volný čas. Program založil v roce 1956 manžel britské královny Alžběty II. princ Philip, vévoda z Edinburghu.

Číst dál

Domeček se stal místním centrem Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (anglickým názvem The Duke of Edinburgh’s International Award, zkráceně DofE Award) je prestižní vzdělávací program, který umožňuje mladým lidem od 14 do 25 let rozvíjet své dovednosti a aktivně využívat volný čas. SVČ Pohořelice splnilo všechny podmínky a stalo se místním centrem DofE Award. Mladí lidé z Pohořelic a okolí získali možnost se zapojit do tohoto prestižního programu a plnohodnotně a smysluplně trávit svůj volný čas.

Principy

Aby pro tebe program DofE Award byl opravdovou výzvou, ale také zábavou a přínosem, můžeš si sám zvolit, jakou úroveň programu chceš plnit, jakými aktivitami se zabývat a jaké cíle plnit.

Číst dál

Kontakty

Zde naleznete kontaktní údaje pro Národní centrálu a místní koordinátory.

Číst dál

První bronzová Expedice DofE Award v Pohořelicích úspěšná!

S expedičním týmem, který vznikl pod SVČ Pohořelice jsme si už na jaře domluvili závěrečnou expedici v projektu the Duke of Edinburgh´s International Award. A tak nastal čas, kdy jsme měli vyrazit.

Číst dál

testovací

Číst dál